• Elena Axanii

    Fitness director

  • Alex Telpizov

    Аntrenor sală de forță

  • Vadim Stratulat

    Аntrenor sală de forță

  • Albert Bezzubov

    Antrenor de gimnastică și de acrobație

  • Ghenadii Ciumac

    Аntrenor sală de forță

  • Igor Cernet

    Аntrenor sală de forță

  • Marina Imencha

    Аntrenor sală de forță

  • Alexei Puscas

    Аntrenor sală de forță

  • Ecaterina Masorina

    Аntrenor sală de forță

  • Victoria Buga

    Аntrenor sală de forță

  • Vladimir Plesacov

    Аntrenor sală de forță

  • Andrei Slisarciuc

    Аntrenor sală de forță

  • Șeroz Mucumov

    Аntrenor sală de forță

  • Mihail Zgursky

    Аntrenor sală de forță

  • Dolea Alexandr

    Аntrenor sală de forță

  • Valentin Moscalu

    Аntrenor sală de forță

  • Golovaty Alexandra

    Аntrenor sală de forță

  • Alexandra Braileanu

    Аntrenor sală de forță

  • Arina Pisari

    Manager de fitness pentru copii

  • Irina Pinzaru

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Larisa Novikova

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Alina Bădărău

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Ana Bacalova

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Elena Romanovich

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Karina Savina

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Maria Ceka

    Instructor a antrenamentelor în grup

  • Irina Tricon

    Аntrenor sală de forță

  • Tatiana Pereverzeva

    Antrenor a antrenamentelor în grup

  • Stanislav Suravschii

    Antrenor a antrenamentelor în grup

  • Lilian Popil

    Antrenor de înot

  • Stanislav Rusu

    Antrenor de înot

  • Pavel Pleshka

    Antrenor de înot

  • Nikita Danici

    Antrenor de înot

  • Elena Taran

    Antrenor de înot

  • Nikita Aksentiy

    Antrenor de înot

  • Evghenii Vieru

    Antrenor de înot

  • Olga Rusu

    Antrenor de înot

  • Anastasia Danici

    Antrenor de înot

  • Natalia Sprinchan

    Antrenor de înot

  • Denis Ciornii

    Antrenor de înot

  • Victor Moroz

    Antrenor de înot