Orarul antrenamentelor de grup pentru copii Ciocana

3-4 ani
5-6 ani
7-9 ani
10-13 ani
Timpul Luni Marti Miercuri Joi Vineri Simbata Duminica
10:00
FLY YOGA
(STUDIO 1)
Dmitrii Urusuc
11:00
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bocalova
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bocalova
TABATA
(Kids Studio)
Karina Pihut
TABATA
(Kids Studio)
Karina Pihut
Atletica usoara
(Зал единоборств)
Albert Bezzuvov
Atletica usoara
(Зал единоборств)
Albert Bezzuvov
12:00
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bocalova
SWIMMING
(Бассейн)
Art-Class
(Camera pentru copii)
Ecaterina Lavrisi
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bocalova
Disco
(STUDIO 3)
Stanislav Suravschii
Disco
(STUDIO 3)
Stanislav Suravschii
Forță de clasă
(Зал единоборств)
Albert Bezzuvov
13:00
Taekwondo
(Зал единоборств)
Akshyn Shihverdiev
Taekwondo
(Зал единоборств)
Akshyn Shihverdiev
Forță de clasă
(STUDIO 3)
Albert Bezzuvov
SWIMMING
(Бассейн)
16:00
CROSS FIT
(Sală de forță)
Vadim Stratulat
SWIMMING
(Бассейн)
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Echim
SWIMMING
(Бассейн)
SWIMMING
(Бассейн)
FITBALL
(STUDIO 1)
Karina Pihut
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Ekim
SWIMMING
(Бассейн)
Acrobație
(Kids Studio)
Arina Pisari
TRX
(STUDIO 2)
Karina Pihut
17:00
Cycle
(STUDIO 2)
Karina Pihut
Acrobație
(Kids Studio)
Arina Pisari
SWIMMING
(Бассейн)
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Ekim
FT
(STUDIO 3)
Larisa Novikova
DANCE MIX
(STUDIO 3)
Mihail Sârghii
Acrobație
(Kids Studio)
Arina Pisari
SWIMMING
(Бассейн)
SPORTS GAMES
(STUDIO 1)
Karina Pihut
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Echim
SPORTS GAMES
(Зал единоборств)
Arina Pisari
DANCE MIX
(STUDIO 3)
Mihail Sârghii
18:00
Funny Balls
(Kids Studio)
Karina Pihut
Gimnastică
(Зал единоборств)
Arina Pisari
STRETCH
(STUDIO 3)
Larisa Novikova
Taekwondo
(Зал единоборств)
Akshyn Shihverdiev
STRETCH
(Kids Studio)
Karina Pihut
STRETCH
(STUDIO 3)
Larisa Novikova
Disco
(STUDIO 3)
Stanislav Rusu
Gimnastică
(Зал единоборств)
Arina Pisar
Taekwondo
(Зал единоборств)
Dmitrii Urusuc
Spate perfect
(Kids Studio)
Karina Pihut
Gimnastică
(Kids Studio)
Arina Pisar
SPORTS GAMES
(Зал единоборств)
Mihail Sârghii
19:00
Funny Balls
(Kids Studio)
Karina Pihut
Gimnastică
(Зал единоборств)
Arina Pisari
Taekwondo
(Kids Studio)
Akshyn Shihverdiev
Forță de clasă
(Зал единоборств)
Oleg Echim
Art-Class
(Camera pentru copii)
Ecaterina Lavrisi
Gimnastică
(Kids Studio)
Arina Pisari
SUPER PRESS
(Зал единоборств)
Karina Pihut
Taekwondo
(Kids Studio)
Akshyn Shihverdiev
Gimnastică
(Kids Studio)
Arina Pisari
SPORTS GAMES
(Зал единоборств)
Mihail Sârghii