Kids schedule of group workouts Ciocana

3-4 years
5-6 years
7-9 years
10-13 years
Time Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00
FLY YOGA
(STUDIO 1)
Dmitrii Urusuc
11:00
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bacalova
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bacalova
TABATA
(Kids Studio)
Karina Pihut
TABATA
(Kids Studio)
Karina Pihut
Athletics
(Зал единоборств)
Albert Bezzuvov
Athletics
(Зал единоборств)
Albert Bezzuvov
12:00
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bacalova
SWIMMING
(Бассейн)
Art-Class
(Kids Room)
Ecaterina Lavrisi
YOGA
(STUDIO 3)
Anna Bacalova
Disco
(STUDIO 3)
Stanislav Suravschii
Disco
(STUDIO 3)
Stanislav Suravschii
Force class
(Зал единоборств)
Albert Bezzuvov
13:00
Taekwondo
(Зал единоборств)
Akshyn Shihverdiev
Taekwondo
(Зал единоборств)
Akshyn Shihverdiev
Force class
(STUDIO 3)
Albert Bezzuvov
SWIMMING
(Бассейн)
16:00
CROSS FIT
(Тренажерный зал)
Vadim Stratulat
SWIMMING
(Бассейн)
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Echim
SWIMMING
(Бассейн)
SWIMMING
(Бассейн)
FITBALL
(STUDIO 1)
Karina Pihut
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Ekim
SWIMMING
(Бассейн)
Acrobatics
(Kids Studio)
Arina Pisari
TRX
(STUDIO 2)
Karina Pihut
17:00
Cycle
(STUDIO 2)
Karina Pihut
Acrobatics
(Kids Studio)
Arina Pisari
SWIMMING
(Бассейн)
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Ekim
FT
(STUDIO 3)
Larisa Novikova
DANCE MIX
(STUDIO 3)
Mihail Sârghii
Acrobatics
(Kids Studio)
Arina Pisari
SWIMMING
(Бассейн)
SPORTS GAMES
(STUDIO 1)
Karina Pihut
KICK BOXING
(Зал единоборств)
Oleg Echim
SPORTS GAMES
(Зал единоборств)
Arina Pisari
DANCE MIX
(STUDIO 3)
Mihail Sârghii
18:00
Funny Balls
(Kids Studio)
Karina Pihut
Gymnastics
(Зал единоборств)
Arina Pisari
STRETCH
(STUDIO 3)
Larisa Novikova
Taekwondo
(Зал единоборств)
Akshyn Shihverdiev
STRETCH
(Kids Studio)
Karina Pihut
STRETCH
(STUDIO 3)
Larisa Novikova
Disco
(STUDIO 3)
Stanislav Rusu
Gymnastics
(Зал единоборств)
Arina Pisar
Taekwondo
(Зал единоборств)
Dmitrii Urusuc
Strong backs
(Kids Studio)
Karina Pihut
Gymnastics
(Kids Studio)
Arina Pisar
SPORTS GAMES
(Зал единоборств)
Mihail Sârghii
19:00
Funny Balls
(Kids Studio)
Karina Pihut
Gymnastics
(Зал единоборств)
Arina Pisari
Taekwondo
(Kids Studio)
Akshyn Shihverdiev
Force class
(Зал единоборств)
Oleg Echim
Art-Class
(Kids Room)
Ecaterina Lavrisi
Gymnastics
(Kids Studio)
Arina Pisari
SUPER PRESS
(Зал единоборств)
Karina Pihut
Taekwondo
(Kids Studio)
Akshyn Shihverdiev
Gymnastics
(Kids Studio)
Arina Pisari
SPORTS GAMES
(Зал единоборств)
Mihail Sârghii